۱۴۰۳ يکشنبه ۲۴ تير

رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: با تمهیدات شرکت ارتباطات زیرساخت در توزیع ترافیک اینترنت بین‌الملل از سایر مسیرها، افتی که در شبکه ارتباطی کشور دیده می شود به زودی برطرف خواهد شد.

وزیر پیشین آموزش و پرورش گفت: نگاه به آموزش و پرورش نباید صرفا اقتصادی باشد، دانش آموز منبع درآمد نیست، سرمایه است. آموزش و پرورش بودجه کافی ندارد و اگر بخواهد هزینه هایش را تولید کند، می شود مصیبت غیرانتفاعی ها که امروز شاهدش هستیم.

بر اساس یافته‌های سالنامه مهاجرتی ایران د‌ر سال ۱۴۰۱، تعد‌اد‌ د‌انشجویان ایرانی د‌ر خارج از کشور با افزایشی تقریباً ۴ برابری از ۱۷ هزار و ۴۴۲ د‌انشجو د‌ر سال ۲۰۰۰ به ۶۶ هزارو ۷۰۱ د‌انشجو د‌ر سال ۲۰۲۰ رسید‌ه است.

یکی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و هوشمندی کسب و کار، تسهیل کسب و کارهای نوین و ایجاد محیط مساعد برای رشد استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوآور را به عنوان یکی از انتظارات خود از رئیس‌جمهور آینده نام برد.

کارت های کمبو امروز همستر کامبت ۲۳ خرداد، اعلام شد.

کارت‌های همستر کامبت به‌صورت روزانه تغییر می کند. این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود و بخش ویژه دربازی همستر کامبت است که در ازای پیداکردن سه کارت ویژه در هر روز، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه به بازیکنان پاداش می‌دهد. توجه داشته باشید که این سه کارت ممکن است در دسته‌های مختلف یعنی Markets و PR&Team و Legal یا Specials قرار گرفته باشند. در ادامه مطلب، سه کارت ویژه امروز در بازی همستر کامبت را معرفی می‌کنیم.

تقریبا دو هفته است که هر جایی بروید یا وارد هر جمعی شوید صحبت از «همستر کامبت» است؛ رباتی که در قالب یک بازی با وعده کسب درآمد به شکل ارز دیجیتال طراحی شده است، اما نه تنها سرگرم کننده نیست که حتی به گفته رئیس کمیسیون نرم‌افزارهای سرگرمی و بازی‌های رایانه‌ای سازمان نصر ایران (نظام صنفی رایانه‌ای) نمی‌توان نام «بازی» روی آن گذاشت اما به شکل مصطلح با این عنوان از آن یاد می‌شود.

آیفون ۱۳ معمولی که اوایل خرداد کمتر از ۳۸ میلیون قیمت داشت، حالا تحت‌تاثیر شایعات مربوط به ممنوعیت واردات، بیش از ۴۴ میلیون فروخته می‌شود

کد مورس امروز همستر کامبت کلیدواژه WALLET است. برای واردکردن کد مورس در همستر کامبت، لازم است ابتدا در صفحه اصلی بازی دو بار روی بخش Earn per tap بالا سمت چپ صفحه بزنید تا رنگ سکه شما مانند تصویر زیر به قرمز تغییر کند. بعد از این کار می‌توانید مطابق راهنمای زیر، کلیدواژه امروز را وارد کنید.

بررسی رسانه های معتبر بین المللی نشان میدهد بعد از بالا گرفتن تب همستر کمبات، ابهاماتی در خصوص وضعیت فعلی و آینده این بازی کریپتویی مطرح شده است. بررسی رسانه های معتبر بین المللی نشان میدهد بعد از بالا گرفتن تب همستر کمبات، ابهاماتی در خصوص وضعیت فعلی و آینده این بازی کریپتویی مطرح شده است.

لطفا شکیبا باشید...