۱۴۰۳ يکشنبه ۲۴ تير

توسعه و رونق کسب و کار در صنعت گردشگری علاوه بر بهبود چهره و تصویر کشور در نزد گردشگران بین المللی و علاقمندان به سرمایه گذاری در جمهوری اسلامی ایران، می‌تواند زمینه بهبود اقتصادی، معیشتی و رفاه اجتماعی اقشار مختلف جامعه را در شرایط کنونی فراهم و با ایجاد اشتغال و درآمد مناسب ارزی و پایدار، ثبات سیاسی و آرامش اجتماعی جامعه را درپی داشته باشد.

فردی که "تصور" می کند می تواند "تحقق" کند، کانگ وو هیون (Kang Woo Hyon) مدیرعامل جمهوری تامنارا (Tamnara) فرد بسیار خاصی است. هر کاری که انجام می دهد از تخیل شروع می شود و به تخیلات بزرگتر می انجامد.

چندماه از جنایت علیه کارگردان سرشناس ایرانی؛ داریوش مهرجویی و همسر او وحیده محمدی‌فر می‌گذرد. پرونده متهمان به قتل این زوج هنری درحالی در جلسات دادگاه رسیدگی شده که با ابهامات زیادی روبه‌رو بوده است.

یک بازیگر زن در اظهارنظری جنجالی و پربازدید گفته به جای این که به همسرتان بگویید دوستت دارم، بگویید واریز شد!

حتما که نباید علم و کتل و جمعیت زیاد باشد، اگر باشد بد نیست، اما اینجا نبود؛ محله چهارراه خط آهن، پایین نقشه دارالخلافه، مراسمی به سادگی زیست حسین (ع)؛ همسایه‌ها می‌آیند به شرط حیات در حیاط خانه آقای دکتر.

این روزها وقتی آمار رای دهندگان شهرهای کشور را بررسی می‌کنیم، درمی‌یابیم شهرهایی که ساکنان آن ترک‌ها، کردها، لرها، بلوچ‌ها، عرب‌ها و دیگر اقوام هستند، رای بیشتری به پزشکیان داده‌اند.

برای دهه اول محرم الحرام آیت الله العظمی وحید خراسانی توصیه مهمی کرده اند.

حسین انتظامی که در جریان میزگردهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری به عنوان کارشناس در صداوسیما حاضر شده بود، در توییتی نوشت: بارزترین صفت ‎پزشکیان، حلم او بود.

من جمعه پیش رأی ندادم و جزو آن ۶۰ درصدی بودم که از حق خود برای رساندن پیام ناامیدی شان به شیوه حکمرانی استفاده کردند، اما این جمعه تصمیم گرفتم رأی بدهم.

روز گذشته نشست اهالی فضیلت، فرهنگ و هنر با مسعود پزشکیان با عنوان «گفت‌وگو درباره دولت فرهنگی؛ برای ایران» در مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی برگزار شد. در این دیدار که چهره های سرشناش حوزه فرهنگ و هنر و رسانه حضور داشتند، برخی مطالب به منظور بهره برداری در آخرین مناظره تلویزیونی با مسعود پزشکیان در میان گذاشته شد.

لطفا شکیبا باشید...