کد خبر : 623163 تاریخ : ۱۴۰۳/۳/۲۲ - 12:40
لیست ورودی و خروجی های پرسپولیس در نقل و انتقالات لو رفت! در این مطلب به بررسی لیست بازیکنان ورودی و خروجی باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواهند.

لیست ورودی اوسمار متشکل از بازیکنانی در چهار پست خواهد بود؛ هافبک دفاعی، دفاع راست، وینگر راست و مهاجم؛ برای پست دفاع راست گزینه مد نظر اوسمار مهدی تیکدری است که برای فصل فشرده سرخ‌ها، نیروی پشتیبان دانیال اسماعیلی‌فر باشد.

لیست مازاد پرسپولیس

شنیده‌ها حاکی از آن است که در لیست مازاد پرسپولیس، فرشاد فرجی، وحدت هنانوف، سینا اسد بیگی، محمدمهدی احمدی، مهدی عبدی و احمد گوهری حضور دارند و البته سرنوشت ادامه حضور وحید امیری در پرسپولیس در گرو افزایش تعداد سهمیه بزرگسال این تیم است.

وحدت هنانوف که در جشن قهرمانی جدایی‌اش را رسماً اعلام کرد، به احتمال فراوان راهی تیم اف سی سئول کره جنوبی خواهد شد و وحید امیری هم در صورت مازاد شدن، به تیم برادرش یعنی خیبر خرم‌آباد کوچ خواهد کرد. فرشاد فرجی نیز مذاکراتی با تیم نساجی مازندران داشته و احتمالاً گوهری نیز در اراک ماندنی خواهد بود.

لیست ورودی پرسپولیس

لیست ورودی اوسمار متشکل از بازیکنانی در چهار پست خواهد بود؛ هافبک دفاعی، دفاع راست، وینگر راست و مهاجم؛ برای پست دفاع راست گزینه مد نظر اوسمار مهدی تیکدری است که برای فصل فشرده سرخ‌ها، نیروی پشتیبان دانیال اسماعیلی‌فر باشد.

اوسمار در پست هافبک دفاعی نیم نگاهی به احمدرضا زنده‌روح دارد و این بازیکن در اولویت کادرفنی پرسپولیس است تا جانشین سینا اسدبیگی شود.

برای وینگر راست احتمال خیلی زیاد شاهد بازگشت فرشاد احمدزاده به اردوگاه سرخ خواهیم بود و در خط حمله نیز از بین علی علیپور، جواد آقایی‌پور و یا گزینه خارجی، یک نفر به پرسپولیس اضافه خواهد شد.

نکته جالب اینکه باشگاه پرسپولیس در تمام مذاکرات خود با این نفرات به آنها متذکر شده که احتمال حضور مستمر آنها در ترکیب اصلی وجود ندارد و پیش از عقد قرارداد با پرسپولیس این بازیکنان باید پیه نیمکت‌نشینی را به تن خود بمالند.

نقطه تاریک این لیست، میانگین سنی بالای گزینه‌های مد نظر است و انگار باشگاه پرسپولیس فراموش کرده بشدت نیازمند جوانگرایی است.

در حال حاضر میانگین سنی ترکیب اولیه پرسپولیس ۳۱.۳ ساله است و این تیم 12 بازیکن با سن 30 به بالا در لیست خود دارد؛ با وجود این به سراغ مهدی تیکدری 28 ساله، زنده روح 31 ساله و احمدزاده 31 ساله رفته است. به این ترتیب نه تنها جوانگرایی در لیست پرسپولیس در نظر گرفته نشده بلکه میانگین سنی این تیم با خریدهای جدیدش بالاتر هم خواهد رفت. این موضوع می‌تواند زنگ خطرها را در اردوگاه سرخ به صدا در بیاورد.