انتخاب تاریخ:   /  /   
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
بیشتر
کد خبر: 71747 | تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - 10:10

ستاره صبح-

فصل دوم برنامه عصر جدید با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی در سال ۹۸ تولیدشده است. رؤیا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی و امین حیایی داوران این مسابقه هستند. از ۶ اسفندماه پخش سه قسمت از سنجش شرکت‌کنندگان پخش شد و اولین قسمت اصلی این مسابقه استعدادیابی از ۱۷ اسفندماه پخش خواهد شد. در فصل دوم عصر جدید نیز مانند فصل اول این برنامه، شرکت‌کنندگان می‌توانند در رشته‌های هنری، ورزشی و سرگرمی ازجمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک‌، کمدی‌، نوازندگی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک و فوتبال آزاد شرکت کنند. برنامه عصر جدید استعدادهای مختلفی از سراسر ایران را جذب می‌کند تا به‌نوعی این افراد استعداد خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند. این روزها با آغاز فصل جدید برنامه «عصر جدید»، برای برخی از علاقه‌مندان سؤال است که آیا هنوز فرصت دارند برای این برنامه فیلم بفرستند و شانس خود را بیازمایند یا خیر؟ اما این فصل از برنامه با یک مرحله مقدماتی با عنوان «راستی آزمایی» پخش خود را آغاز کرده، بنابراین همه فیلم‌های ارسالی در همین مرحله بررسی و راه‌یافتگان به مسابقه مشخص‌شده‌اند و علاقه‌مندان باید منتظر فصل‌های بعدی باشند.

ارسال بیش از ۱۲ هزار ویدئو 
به «عصر جدید»
برای فصل دوم «عصر جدید» بیشتر از ۱۲ هزار فیلم از طرف متقاضیان ارسال‌شده که توسط تیمی از عوامل برنامه طی سه تا چهار ماه بررسی و از میان آن‌ها تعدادی انتخاب‌شده‌اند. سپس از میان این‌ها حدود ۱۰۰۰ نفر به‌صورت حضوری به لوکیشن برنامه دعوت‌شده و در دور بعدی از میان آن‌ها ۴۰۰ نفر به مرحله آزمون نهایی راه پیداکرده‌اند. آنچه این شب‌ها در قسمت‌های راستی آزمایی برنامه دیده می‌شود گزیده‌ای از ضبط برنامه با حضور همین ۴۰۰ نفر است که برخی از آن‌ها حذف و حدود ۲۰۰ نفر و گروه به مرحله اصلی مسابقه «عصر جدید» راه پیدا می‌کنند. به گزارش مهر، بااین‌وجود اما ارسال فیلم‌ها به سایت برنامه هنوز ادامه دارد و ویدئوهای دریافتی برای فصل بعدی برنامه آرشیو می‌شود.

صحنه اجرای مسابقه بزرگ‌تر شد
ازجمله تغییرات ظاهری فصل جدید «عصر جدید» می‌توان به فضای صحنه و استیج اشاره کرد که برای اجرای بهتر شرکت‌کنندگان بزرگ‌تر از فصل اول در نظر گرفته‌شده است. همچنین از دیگر تغییرات می‌توان به بیشتر شدن تعداد تماشاگران در لوکیشن مسابقه اشاره کرد. هرچند این برنامه هم این روزها تحت تأثیر ویروس کرونا ممنوعیتی را برای حضور تماشاگران لحاظ کرده و تاکنون چند قسمت از برنامه بدون حضور تماشاگران به تولید رسیده است. این چند قسمت با در نظر گرفتن موارد بهداشتی ازجمله استفاده از تب‌سنج، ماسک و لوازم ضدعفونی‌کننده برای عوامل برنامه، شرکت‌کنندگان و همراهان آن‌ها تصویربرداری و ضبط‌شده است.

۱۰ قسمت از مسابقه ضبط‌شده است
تاکنون حدود ۱۰ قسمت از فصل جدید برنامه ضبط‌شده، اما مشخص نیست مخاطبان چه زمانی می‌توانند مجدد در جایگاه تماشاگران در لوکیشن «عصر جدید» حضور یابند و نبود تماشاگر در قسمت‌های ضبط‌شده تا چه اندازه خروجی برنامه را تحت‌الشعاع قرار خواهد داد. آنچه مسلم است حضور تماشاگران در استودیوی «عصر جدید» به‌اندازه داوران برنامه می‌تواند تأثیرگذار باشد و نه‌تنها در شور و انرژی برنامه بلکه حتی گاهی در رأی داوران نیز تأثیرگذار بوده است.

modiseh سرویس مدرسه

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.