انتخاب تاریخ:   /  /   
کد خبر: 71242 | تاریخ : ۱۳۹۸/۹/۱۹ - 11:13

ستاره صبح-با فراخوان گروه‌های هواداری امروز صبح نزدیک به ۱۰۰ طرفدار مقابل باشگاه استقلال حضور پیدا کرده و مشغول شعار دادن علیه مدیران باشگاه استقلال هستند. این در حالی است که باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای فسخ قرارداد از سوی سرمربی ایتالیایی را غیرقانونی خوانده است، اما فضای فعلی چنان بر ضد مدیران باشگاه است که امکان ندارد این صدا شنیده شود.
با انتشار آدرس صفحه توییتر سفیر ایتالیا هواداران استقلال در آخرین پست او درخواست خود را برای بازگشت استراماچونی مطرح کرده اند.
عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه: به درخواست دکتر سلطانی فر به سرعت برای حل مشکل سرمربی ایتالیایی استقلال تهران دست بکار شدیم و با مذاکرات متعددی که خود من با سفیر ایتالیا در تهران و همینطور سفیر خودمان در کشور ایتالیا داشتیم در تلاشیم با وساطت آقای پرونه سفیر ایتالیا در تهران  استراماچونی به تهران و هدایت تیم استقلال بازگردد.
روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در آخرین گزارش خود در رابطه با شرایط ایران، اینچنین به مخاطبانش گزارش داده است:«  هواداران تیم فوتبال استقلال تهران به خاطر اینکه مربی خود را از دست داده اند، مقابل باشگاه صف آرایی و تجمع کرده اند. مربی ایتالیایی استقلال پس از اینکه توانست این تیم را در شرایط دشواری به صدر جدول برساند، به بت هواداران این تیم تبدیل شده است. هواداران خشمگین استقلالی مدیران باشگاه و وزارت ورزش که تیم را در مالکیت دارد، مقصر از دست دادن مربی اشان می دانند. برطبق آخرین اخبار و شایعات، استراماچونی نیمه شب گذشته تهران را ترک کرده ولی هنوز همکاران او در تهران باقی مانده اند و اجازه خروج به آنها داده نشده است. فتحی مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره استقلال برخلاف میل باطنی اشان این موضوع را پذیرفته اند و باشگاه در همین رابطه بیانیه ای صادر کرده و اعلام کرده که در تلاش برای بازگردان استراماچونی با قراردادی جدید به ایران است.»
علی فتح الله زاده:امیدوارم هواداران صبوری کنند چون امروز برای ما روز خیلی مهمی است و نباید به این بحران یش آمده دامن بزنیم. امروز نباید هیچ کس را محکوم کنیم و تنها باید به فکر عبور از این بحران باشیم. من مطمئنم که مدیران استقلال هم همه تلاش شان را می کنند تا استراماچونی را به مجموعه بازگردانده و همکاری شان را با وی ادامه دهند.
مازیار ناظمی مدیر کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به پیگیری های مستمر مسعود سلطانی فر برای حل مشکلات سرمربی ایتالیایی تیم استقلال تهران گفت: آقای وزیر از شب گذشته تماس های متعددی با مسئولان  وزارت خارجه از جمله دکتر عراقچی و  همینطور  سفیر ایتالیا در ایران داشته است و امیدواریم بزودی با پیگیری آقای جوزپه پرونه سفیر ایتالیا از بازگشت استراماچونی و ادامه تعهدات ایشان و همراهی با تیم استقلال تهران خبرهای خوبی بشنویم.
همچنین خلیل زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به صورت زنده در شبکه خبر گفت: او در بخشی از صحبت هایش اشاره کرد، یکی از خواسته های استراماچونی که روی آن اصرار زیادی داشت، کاهش مدت قراردادش از دو سال به یکسال بوده است و همچنین اضافه کرد که 340 هزار یورو از قراردادش یک ساله اش که 750 هزار یورو بوده، به او پرداخت شده است.

modiseh سرویس مدرسه

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.