انتخاب تاریخ:   /  /   
آخرین خبرها پربیننده‌ترین خبرها
بیشتر
کد خبر: 10 | تاریخ : ۱۳۹۶/۳/۲۹ - 14:14
توضیح بانک مرکزی درباره سپرده‌های موسسه ثامن

توضیح بانک مرکزی درباره سپرده‌های موسسه ثامن

معاون بانک مرکزی اعلام کرد موسسه تعاونی اعتباری ثامن در مسیر تبدیل به موسسه مجاز است و سپرده‌گذاران نگران نباشند

ستاره صبح- معاون بانک مرکزی اعلام کرد موسسه تعاونی اعتباری ثامن در مسیر تبدیل به موسسه مجاز است و سپرده‌گذاران نگران نباشند

به گزارش ستاره صبح به نقل از خبرآنلاین، چند روزی است مشکلات مردم درباره یک موسسه مالی و اعتباری افزایش یافته و بار دیگر شاهد تجمعات سپرده گذاران برای دریافت سپرده های خود از موسسه تعاونی اعتبار ثامن هستیم. مشاهدات میدانی خبرنگار سرویس مشکلات مردم حاکی از مراجعات فراوان سپرده گذاران برای دریافت پولهای خود است.

موسسه ثامن به سپرده گذارانی که کمتر از 10 میلیون تومان سپرده داشته باشند به صورت نقدی، پرداخت می کند و در صورتی که سپرده از مبلغ 10 میلیون تومان بیشتر باشد، با صدور چک به عهده بانک صادرات، با سپرده گذاران خود تسویه حساب می کند.
در این ارتباط فرشاد حیدری، معاون بانک مرکزی اعلام کرد: موسسه اعتباری ثامن یکی از موسسه های متقاضی دریافت مجوز از بانک مرکزی است.
او گفت: اقدام هایی توسط این موسسه شامل پذیره نویسی در بورس و تودیع سپرده قانونی نزد بانک مرکزی انجام شده است و بر این اساس این موسسه در حال پیوستن به موسسه های مجاز است.
به گفته حیدری فرآیند قانونی و رسیدگی به تقاضای این موسسه در حال انجام بوده و ممکن است به صدور مجوز یا ادغام با یکی از بانک ها و موسسه های اعتباری منجر شود.در هر صورت هیچ گونه مشکلی برای سپرده گذاران این موسسه به وجود نخواهد آمد.
معاون بانک مرکزی از سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن خواست حسب نیاز به شعبه های موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و اطمینان داشته باشند صدور مجوز یا ادغام موسسه با حفظ حقوق و صیانت از سپرده های آنها انجام می شود.

 

 

modiseh سرویس مدرسه

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسالی، پس از تایید مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشند منتشر نخواهد شد.